Clip in vlasy

Získajte za 5 minút krásne, dlhé a lesklé vlasy vďaka metóde clip-in vlasy. Viete ako na to?
Pre tie, ktoré ešte nepočuli o tejto metóde, prinášam tento článok na priblíženie metódy.
Ide o jednoduchý spôsob predĺženia vlasov založenej na clip in sponkách, na ktorých sú našité pramienky vlasov. Tieto pramienky si môžete vybrať v rôznych odtieňoch, dĺžkach a tiež samozrejme v rôznych kvalitách.
Na výber máte rôzne dĺžky pramienkov, a to zväčša 38, 51, 56 a 60 cm. Clip-in vlasy sa rozdeľujú do niekoľkých kategórií. Každá z nich má svoje číselné označenie, napríklad tmavé odtiene majú označenie 1, 1B, 2, 4, 6, 8, 18, 30, kde 1 označuje čierny odtieň, 30 gaštanový odtieň, atď. Pri blond odtieňoch sú označenie ako 14, 16, 22, 27, 60, 613, kde 14 označuje odtieň tmavá blond, 613 svetlá blond atď. Takže máme na výber z množstva odtieňov.
Taktiež si môžeme vybrať buď základnú sadu, alebo dvojitú sadu. Rozdiel medzi nimi je v hustote vlasov. Dvojitá sada obsahuje dvojnásobok vlasov ako má základná sada, teda rozdiel je v objeme. Odtiene a dĺžky pri dvojitej sade sú rovnaké ako pri základnej sade.
Metóda clip-in vlasy sa začala používať dokonca i na ofinky. Nasadenie ofinky nie je nijako zložité a dovoľuje výrazne meniť štýl účesu, bez radikálnych zásahov do strihu vlastných vlasov.
Skôr ako na objem je potrebné dbať na kvalite pramienkov. Pri tých lacnejších clip-in vlasoch môžeme očakávať veľmi slabú kvalitu. Tieto lacné pramienky po čase menia farbu, vypadávajú zo sponiek a po pár týždňoch sú na odpis. Preto si radšej priplaťte a budeme mať vlasy, ktoré Vám vydržia oveľa dlhšie a taktiež na pohľad sú prirodzenejšie.