Generálka účesu…

Každý snívame inak a o inom. Jedno však môžu mať sny žien a dievčat spoločné – dokonalý vzhľad, ku ktorému neodmysliteľne patrí dokonalý a podľa možnosti aj variabilný účes. Taký, ktorý nám umožní meniť vzhľad podľa nálady, oblečenia, príležitosti a potreby. Veď byť dokonale učesanou znamená zachovať si aj v účese svoju individualitu, vždy a vo všetkom. Povieme si, nemal by to byť problém! Hlavne vtedy, ak sa o svoje vlasy dostatočne staráme a ak sú naše vlasy zdravé a dostatočne husté. A aj keď celkom nespĺňajú naše predstavy, dnes je na trhu nespočetne veľa prípravkov, ktoré nám k tomu môžu dopomôcť. No niekedy to problém je!

Napriek tomu, že neustále skúšame celý rad prípravkov, každú novinku v starostlivosti o naše vlasy, výsledok nie je dokonalý. Najmä vtedy, ak máme vlasy jemné, nie sú dostatočne husté a nespĺňajú ani požadovanú dĺžku pre účes, ktorý sme si vysnili. A pretože my ženy sa len tak ľahko nevzdávame našich snov a predstáv, hľadáme a skúšame ďalej. Začíname sa zaujímať o metódy predlžovania a zahusťovania vlasov, študujeme ich jednotlivé techniky, spôsoby aplikácie, návody na použitie a starostlivosť o ne. Dnes je na trhu v ponuke hneď niekoľko metód predlžovania a zahusťovania vlasov, a tak nečudo, že sa nevieme rozhodnúť pre tú správnu. Tá najvhodnejšia metóda snáď ani neexistuje, každej z nás vyhovuje niečo iné a každá metóda predlžovania a zahusťovania vlasov má svoje pre aj proti. Najlepšie by bolo mať možnosť vyskúšať si to „na nečisto“. Mať možnosť akejsi generálky účesu. Jednak preto, aby sme zistili, čo sa dá z takýchto vlasov vytvoriť, čo nám pristane, ale aj preto, aby sme si vyskúšali, ako sa budeme cítiť. Ak už sme sa rozhodli svoje vlasy si predĺžiť alebo zahustiť, túto možnosť „na nečisto“ vyskúšať si výsledný efekt nám dávajú práve clip-in príčesky. Ide o príležitostné predĺženie vlasov, ktoré nie je „natrvalo“.

Clip-in vlasy sú určené pre domáce použitie, je to spôsob krátkodobého predĺženia a zahustenia vlasov s jednoduchou aplikáciou. Na vlasových pásoch sú pripevnené clipy ( pukačky), ktoré sa jednoduchým kliknutím pripevnia na prírodný vlas. Clipy spoľahlivo držia, sú ľahké a dobre sa s nimi manipuluje.Takže s trochou zručnosti si každá žena dokáže sama vytvoriť doma účes za niekoľko minút. Takisto ho môže kedykoľvek rýchlo odložiť, čo je veľmi praktické a výhodné. Nielen preto, že sú činnosti, pri ktorých nám dlhé vlasy skôr prekážajú, nielen preto, že odložením clip-in vlasov ich šetríme a tým značne predĺžime ich životnosť, ale aj preto, že starostlivosť a ich údržba je takto jednoduchšia a pohodlnejšia. Nemusíme ich tak často umývať ako svoje vlasy, a hlavne nie vždy, keď si musíme a máme potrebu umyť naše vlastné . Sú dostupné v špecializovaných predajniach alebo sa dajú objednať v internetových obchodoch. Hlavne internetový obchod nám ponúka pohodlný nákup z domova, dáva nám možnosť v pokoji sa rozhodnúť a vybrať si zo širokej škály clip-in príčeskov v rôznych farbách a dĺžkach. Môžeme si vybrať rôzne odtiene, od blond cez popolavú, plavovlasú, ryšavú, hnedú, modročiernu farbu, dokonca aj melírované clip-in vlasy.

Jedno 10–pramienkové balenie nám úplne postačí k tomu, aby sme aj z jemných vlasov vykúzlili očarujúci a bohatý účes. A oproti horibilným sumám za predĺženie vlasov vo vlasovom štúdiu niektorou z ďalších metód, nás určite príjemne prekvapí aj cena, ktorá je podstatne nižšia. Clip-in príčesky sú najjednoduchší, najrýchlejší a takisto aj najlacnejší spôsob predlžovania a zahusťovania vlasov. Ak sa rozhodnete pre clip-in príčesky z pravých vlasov, môžete ich natáčať, farbiť, žehliť a ošetrovať ako vaše vlastné vlasy. To znamená, že aj keď sa odtieň clip-in vlasov celkom nebude zhodovať s našou farbou vlasov, môžeme ich bez problémov zafarbiť. Tým zjednotíme farebný odtieň a k vysnívanému účesu máme už len krôčik. Veď nikto nerozpozná, že pod vlasmi, ktoré máme sa skrývajú vlasy, po ktorých túžime. A to aj vďaka clip-in príčeskom.

Tak čo, milé dámy, nestojí to za skúšku?

Veď sny si máme plniť, tak nech sa stanú skutočnosťou aj tie o našich vlasoch. V očiach mnohých mužov sú práve dlhovlasé ženy atraktívnejšie, tak nečudo, že každá z nás aspoň raz v živote zatúži po takejto ozdobe. Tak prečo ju nevyskúšať a neurobiť si generálku účesu pre tú-ktorú príležitosť.