Krátke vlasy a účes na stužkovú

Výber účesu na stužkovú je dôležitou súčasťou prípravy na túto veľkú slávnostnú príležitosť. Lenže nie každá mladá žena má to šťastie, že jej vlasy sú dostatočne dlhé a husté, aby si mohla nechať na hlave vykúzliť na stužkovú účes svojich snov.

Ak aj vy patríte k tým, ktoré túžia po určitom účese na stužkovú, ktorý si vyžaduje dlhšie vlasy než máte vy, nevešajte hlavu! Svoj sen si totiž môžete splniť aj napriek svojim krátkym vlasom.

Váš vysnívaný účes na stužkovú sa môže stať skutočnosťou vďaka jednoduchej metóde predĺženia a zahustenia vlasov. Nebojte sa, nebudete musieť stráviť dlhé hodiny v kaderníckom salóne, kde by vám vaše vlasy predĺžili niektorou z náročnejších a navyše i drahých metód.

Pomôckou pre vás môžu byť clip in vlasy, čo je v dnešnej dobe jedna z najobľúbenejších metód predlžovania vlasov a rady ho využívajú ženy na najrôznejšie príležitosti – okrem iného práve na účesy na stužkovú a ďalšie výnimočné príležitosti.

Pre použitie clip in príčeskov stačí, aby vaše vlastné vlásky boli dlhé aspoň 7-10 centimetrov. Postup je jednoduchý a zvládnete ho aj sama – jednotlivé pramene clip in vlasov si jednoducho pomocou malého klipu (sponky) pripevníte na svoje vlasy.

Predĺžené a zahustené vlasy si potom môžete ľubovoľne upravovať podľa svojich predstáv do vášho vysnívaného účesu na stužkovú. Alebo si clip in príčesok nechajte nasadiť v kaderníckom salóne, ak vám bude účes na stužkovú robiť kaderníčka.

V prípade clip in príčeskov zo 100% ľudských vlasov platí, že ich možno natáčať, žehliť, fénovať, dokonca i farbiť a zastrihovať podľa potreby, takže sú naozaj praktické.

Nezúfajte teda, ak máte kratšie vlasy a túžite po honosnejšom účese na stužkovú, než by sa dal vytvoriť z vašich vlastných vlasov. S pomocou clip in príčeskov si môžete dovoliť premeniť svoje sny na skutočnosť a to celkom jednoducho.